Trijntje Kat 1a

Geboortenaam Trijntje Kat
Geslacht vrouwelijk
Leeftijd bij overlijden 62 jaren, 1 maand, 17 dagen

Verhaal

31.03.1859 Opstellen van testament
27.04.1877 Begraven in graf 133-2 (1e klasse)
16.10.1877 Memorie van aangifte nalatenschap

Gebeurtenissen

Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Geboorte 1815-03-05 Wormerland, Noord-Holland, Nederland  
 
Overlijden 1877-04-22 Beemster, Noord-Holland, Nederland  
 

Ouders

Verwantschap met de hoofdpersoon Naam Geboortedatum Sterfdatum Relatie in dit gezin (indien niet door geboorte)
Vader Pieter Klaasz. Kat1785-01-121824-01-02
Moeder Antje Jans Commandeur1832-01-11
         Trijntje Kat 1815-03-05 1877-04-22

Gezinnen

    Gezin van Cornelis Beers en Trijntje Kat
Getrouwd Man Cornelis Beers ( * 1817-03-04 + 1897-12-28 )
   
Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Huwelijk 1842-05-29 Wormerland, Noord-Holland, Nederland  
 
Algemeen

RFN 51

  Kinderen
Naam Geboortedatum Sterfdatum
Ente Beers1843-03-141864-01-09
Antje Beers1844-02-111845-07-20
Pieter Beers1845-03-311930-07-14
Nicolaas Beers1846-05-111907-01-23
Grietje Beers1848-10-281883-02-25
Antje Beers1848-11-131877-01-17
Cornelis Beers1850-01-191866-05-04
Trijntje Beers1851-09-181851-10-20
Johannes Beers1852-10-241930-11-12
Trijntje Beers1854-12-151855-12-18
Trijntje Beers1856-06-241877-05-22