Grietje Cornelis ABBEKERK

Geboortenaam Grietje Cornelis ABBEKERK
Geslacht vrouwelijk

Verhaal

Jongedochter van Hoogkarspel

Gebeurtenissen

Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Overlijden 1762-12-28 Hoogkarspel, Stede Broec, Noord-Holland, Nederland  
 
Eerste communie     10.07.1727 Aanmaning van betaling ( 100) aan Cornelis
 
Algemeen

 

Bakker vanwege verkoop huis door voogden Griet-
je Abbekerk
20.08.1727 Grietje Abbekerk koopt deel in grasland (1M
525R) van Jacob Smit voor 106
12.09.1731 Voogden over Grietje Abbekerk verkopen deel
in grasland (1M 525R) aan Plegthelmus Hamsing
voor 195
04.06.1737 Ontheffing als taak van voogden en borgstelling
t.b.v. Jacob van Elspeet ( 1.500 + 150)
22.12.1762 Benoeming voogden over haar 6 minderjarige kin-
deren (NA 1680-072)
10.01.1763 Voogden stellen voor om stuk grasland (3M) in
Bergen publiekelijk te verkopen
01.06.1775 Verdeling van onroerend goed aan erfgenamen

Ouders

Verwantschap met de hoofdpersoon Naam Geboortedatum Sterfdatum Relatie in dit gezin (indien niet door geboorte)
Vader Cornelis ABBEKERK
Moeder Trijntje Dirks (HUYSMAN)
         Grietje Cornelis ABBEKERK 1762-12-28

Gezinnen

    Gezin van Jan Jansz BEERS en Grietje Cornelis ABBEKERK
Getrouwd Man Jan Jansz BEERS ( * 1715-08-12 + 1761-07-21 )
   
Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Huwelijk 1737-02-25 Hoogkarspel, Stede Broec, Noord-Holland, Nederland  
 
Algemeen

RFN 24

  Kinderen
Naam Geboortedatum Sterfdatum
Dirk Jansz BEERS1769-12-06
Jan Jansz BEERS1739-08-121739-09-25
Jan Jansz BEERS1741-01-221747-02-13
Trijntje Jans BEERS1743-08-071743-09-24
Cornelis Jansz Beers1744-09-251806-01-10
Trijntje Jans BEERS1746-10-011746-10-01
Grietje Jans BEERS1749-11-171833-03-08
Sijmen Jansz BEERS1752-02-101825-10-07
Pieter Jansz BEERS1753-08-201826-07-31
Trijntje Jans BEERS1756-08-091756-09-14
Cornelis Jansz BEERS1757-12-211764-11-03
Jan Jansz BEERS1760-01-221760-07-08