Grietje Cornelis Abbekerk 1a 2a

Geboortenaam Grietje Cornelis Abbekerk
Geslacht vrouwelijk
Leeftijd bij overlijden rond 45 jaren, 11 maanden, 27 dagen

Verhaal

Jongedochter van Hoogkarspel; dochter van Cornelis Abbekerk en Trijntje Dirks (Huijsman)

Verhaal

10.07.1727 Aanmaning van betaling ( 100) aan Cornelis Bakker vanwege verkoop huis door voogden Grietje Abbekerk
20.08.1727 Grietje Abbekerk koopt deel in grasland (1M 525R) van Jacob Smit voor 106
12.09.1731 Voogden over Grietje Abbekerk verkopen deel in grasland (1M 525R) aan Plegthelmus Hamsing voor 195
04.06.1737 Ontheffing als taak van voogden en borgstelling t.b.v. Jacob van Elspeet ( 1.500 + 150)
22.12.1762 Benoeming voogden over haar 6 minderjarige kinderen (NA 1680-072)
10.01.1763 Voogden stellen voor om stuk grasland (3M) in Bergen publiekelijk te verkopen
01.06.1775 Verdeling van onroerend goed aan erfgenamen

Gebeurtenissen

Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Geboorte rond 1717 Hoogkarspel, Stede Broec, Noord-Holland, Nederland  
 
Overlijden 1762-12-28 Hoogkarspel, Stede Broec, Noord-Holland, Nederland  
 

Ouders

Verwantschap met de hoofdpersoon Naam Geboortedatum Sterfdatum Relatie in dit gezin (indien niet door geboorte)
Vader Cornelis Jacobsz Abbekerkrond 16901727-02-13
Moeder Trijntje Dirks Huysman
         Grietje Cornelis Abbekerk rond 1717 1762-12-28

Gezinnen

    Gezin van Jan Jansz Beers en Grietje Cornelis Abbekerk
Getrouwd Man Jan Jansz Beers ( * voor 1715-08-12 + 1761-07-21 )
   
Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Huwelijk 1737-02-25 Hoogkarspel, Stede Broec, Noord-Holland, Nederland Het kerkelijk huwelijk tussen Grietje en Jan vond plaats op 25-02-1737 in Westwoud RK statie
 
Algemeen

RFN 24

  Kinderen
Naam Geboortedatum Sterfdatum
Dirk Jansz Beers1769-12-06
Jan Jansz Beersvoor 1739-08-121739-09-25
Jan Jansz Beersvoor 1741-01-221747-02-13
Trijntje Jans Beersvoor 1743-08-071743-09-24
Cornelis Jansz Beers1744-09-251806-01-10
Trijntje Jans Beersvoor 1746-10-011746-10-01
Grietje Jans Beersvoor 1749-11-171833-03-08
Sijmen Jansz Beersvoor 1752-02-101825-10-07
Pieter Jansz Beersvoor 1753-08-201826-07-31
Trijntje Jans Beersvoor 1756-08-091756-09-14
Cornelis Jansz Beersvoor 1757-12-211764-11-03
Jan Jansz Beersvoor 1760-01-221760-07-08