Cornelis Jansz Beers 1a 2a

Geboortenaam Cornelis Jansz Beers
Roepnaam Crelis
Geslacht mannelijk
Leeftijd bij overlijden 61 jaren, 3 maanden, 15 dagen

Verhaal

01.06.1775 Toedeling onroerend goed uit nalatenschap ouders
24.07.1781 Koopt van Pieter Koppedraaier een stuk zaadland (70R) voor 25
03.04.1782 Verkoopt aan Jacob Tiet een stuk zaadland (70R) voor 27
30.10.1783 Getuige bij testament Cornelis Gasse en Mientje Cornelis Vogeles (1690-057)
01.05.1784 Benoemd tot voogd over Aafje Lucas de Boer (1684-059)
09.07.1784 Voogd over kleinkinderen van Pieter Gerritsz Buysman en Imptje Jans (1690-067)
07.03.1785 Koopt van Jan Schouten een huis en erf ( 134)
13.11.1786 (Idem 09.07.1784) (1684-160)
05.06.1792 Opmaken van een testament (1686-081)
29.06.1792 Benoeming van voogden over minderjarige kinderen in testament schoonmoeder Geertje Jans (1686-084)
05.10.1792 (Idem 09.07.1784) (1686-098)
10.07.1793 Verdeling boedel Impje Jans (zie 09.07.1784) (1687-001)
31.07.1793 Benoemd tot voogd over kinderen van Outjer Buysman en Grietje Cornelis (1687-005)
25.12.1799 Verkoopt aan Jan van Twisk en Reinder Boerman een stuk bouwland (1.291R) voor 2.582
28.12.1801 Koopt van erven Dirk Rooker een stuk zaadland (150R) voor 230
09.04.1803 Koopt stukje grasland (3M) genaamt de Sprang voor 1.600
14.01.1806 Begraven in graf nummer 141 bij broer en vader

Gebeurtenissen

Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Geboorte 1744-09-25 Hoogkarspel, Stede Broec, Noord-Holland, Nederland  
 
Overlijden 1806-01-10 Hoogkarspel, Stede Broec, Noord-Holland, Nederland  
 

Ouders

Verwantschap met de hoofdpersoon Naam Geboortedatum Sterfdatum Relatie in dit gezin (indien niet door geboorte)
Vader Jan Jansz BEERS1715-08-121761-07-21
Moeder Grietje Cornelis ABBEKERK1762-12-28
    Broer     Dirk Jansz BEERS 1769-12-06
    Broer     Jan Jansz BEERS 1739-08-12 1739-09-25
    Broer     Jan Jansz BEERS 1741-01-22 1747-02-13
    Zus     Trijntje Jans BEERS 1743-08-07 1743-09-24
         Cornelis Jansz Beers 1744-09-25 1806-01-10
    Zus     Trijntje Jans BEERS 1746-10-01 1746-10-01
    Zus     Grietje Jans BEERS 1749-11-17 1833-03-08
    Broer     Sijmen Jansz BEERS 1752-02-10 1825-10-07
    Broer     Pieter Jansz BEERS 1753-08-20 1826-07-31
    Zus     Trijntje Jans BEERS 1756-08-09 1756-09-14
    Broer     Cornelis Jansz BEERS 1757-12-21 1764-11-03
    Broer     Jan Jansz BEERS 1760-01-22 1760-07-08

Gezinnen

    Gezin van Cornelis Jansz Beers en Stijntje Entes
Getrouwd Vrouw Stijntje Entes ( * 1752-05-08 + 1792-06-12 )
   
Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Huwelijk 1773-04-26 Hoogkarspel, Stede Broec, Noord-Holland, Nederland  
 
Algemeen

RFN 31

  Kinderen
Naam Geboortedatum Sterfdatum
Jan Cornelisz Beers1774-07-051852-12-07
Ente Cornelisz Beers1775-12-171776-09-12
Grietje Cornelis Beers1777-12-191777-12-19
Grietje Cornelis BEERS1779-05-131781-03-17
Ente Cornelisz BEERS1780-10-021781-01-18
Ente Cornelisz Beers1823-04-24
Grietje Cornelis BEERS1784-05-101857-05-17
Geertje Cornelis BEERS1792-05-291845-12-04

Kenmerken

Type Waarde Opmerkingen Bronnen
Beroep landman, veeman