Stijntje Entes 1a 2a

Geboortenaam Stijntje Entes
Geslacht vrouwelijk
Leeftijd bij overlijden 40 jaren, 1 maand, 4 dagen

Gebeurtenissen

Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Geboorte 1752-05-08 Zwaagdijk-West, Wognum, Noord-Holland, Nederland  
 
Overlijden 1792-06-12 Hoogkarspel, Stede Broec, Noord-Holland, Nederland  
 
Eerste communie     05.06.1792 Opmaken testament (swakkelijk en alzoo te bedde
 
Algemeen

 

liggende) (1686-081)
12.06.1792 Begraven in graf nummer 10 bij schoonmoeder
Grietje Cornelis Abbekerk

Ouders

Verwantschap met de hoofdpersoon Naam Geboortedatum Sterfdatum Relatie in dit gezin (indien niet door geboorte)
Vader Ente Seymense
Moeder Geertje Jans
         Stijntje Entes 1752-05-08 1792-06-12

Gezinnen

    Gezin van Cornelis Jansz Beers en Stijntje Entes
Getrouwd Man Cornelis Jansz Beers ( * 1744-09-25 + 1806-01-10 )
   
Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Huwelijk 1773-04-26 Hoogkarspel, Stede Broec, Noord-Holland, Nederland  
 
Algemeen

RFN 31

  Kinderen
Naam Geboortedatum Sterfdatum
Jan Cornelisz Beers1774-07-051852-12-07
Ente Cornelisz Beers1775-12-171776-09-12
Grietje Cornelis Beers1777-12-191777-12-19
Grietje Cornelis BEERS1779-05-131781-03-17
Ente Cornelisz BEERS1780-10-021781-01-18
Ente Cornelisz Beers1823-04-24
Grietje Cornelis BEERS1784-05-101857-05-17
Geertje Cornelis BEERS1792-05-291845-12-04