Adriana van Paassen 1a 2a

Geboortenaam Adriana van Paassen
Geslacht vrouwelijk
Leeftijd bij overlijden 71 jaren, 11 maanden, 1 dag

Gebeurtenissen

Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Geboorte 1799-08-16 Naaldwijk, Westland, Zuid-Holland, Nederland  
 
Overlijden 1871-07-17 Naaldwijk, Westland, Zuid-Holland, Nederland  
 

Ouders

Verwantschap met de hoofdpersoon Naam Geboortedatum Sterfdatum Relatie in dit gezin (indien niet door geboorte)
Vader Jan Servaasse van Paassen1776-01-151856-01-27
Moeder Antje van Dijkgeschat 17641813-02-06
         Adriana van Paassen 1799-08-16 1871-07-17
    Broer     Marinus van Paassen 1801-09-14 1860-07-29

Gezinnen

    Gezin van Arij van Vliet en Adriana van Paassen
Getrouwd Man Arij van Vliet ( * 1792 + 1873-09-26 )
   
Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Huwelijk 1820-11-03 Naaldwijk, Westland, Zuid-Holland, Nederland  
 
  Verhaal

Volgens Sabine was de trouwdatum 1820-11-13

  Kinderen
Naam Geboortedatum Sterfdatum
Adrianus van Vliet1822-01-271907-03-16
Johannes van Vliet1823-03-25
Hendrik van Vliet1824-11-04
Eliza van Vliet1826-01-151900-08-03
Antje van Vliet1828-04-061829-10-12
NN van Vliet1829-07-131829-07-13
Martinus van Vliet1831-02-211912-05-05
Johannes van Vliet1833-05-221911-09-07
Antje van Vliet1835-08-201896-03-08
Agatha van Vliet1838-04-161839-03-12
NN van Vliet1841-06-021841-06-02