Arij van Vliet 1a 2a

Geboortenaam Arij van Vliet
Roepnaam Arie
Geboortenaam Adrianus van Vliet
Geboortenaam Adrianis van Vliet

    Adrianis op huwelijksakte

Geslacht mannelijk
Leeftijd bij overlijden 81 jaren, 8 maanden, 25 dagen

Verhaal

(Arie of Adrianus) (Adrianis op huwelijksakte)

Verhaal

Adrianis op huwelijksakte, later Arij

Gebeurtenissen

Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Geboorte 1792 Naaldwijk, Westland, Zuid-Holland, Nederland  
 
Doopsel 1792-04-16 Monster, Westland, Zuid-Holland, Nederland  
 
Overlijden 1873-09-26 Wateringen, Zuid-Holland, Nederland  
 

Ouders

Verwantschap met de hoofdpersoon Naam Geboortedatum Sterfdatum Relatie in dit gezin (indien niet door geboorte)
Vader Arij van Vlietgeschat 17631810-03-08
Moeder Lijsebet Volkering1767-05-221826-12-28
    Broer     Joannes van Vliet tussen 1775 en 1776 1839-10-07
    Zus     Aagje van Vliet 1787-04-09 1871-06-16
    Broer     Martijn van Vliet 1788-09-15 1832-08-19
    Broer     Hendrik Arijzoon van Vliet 1790-08-20 1824-08-14
         Arij van Vliet 1792 1873-09-26
    Zus     Cornelia van Vliet tussen 1796 en 1797
    Zus     Maria van Vliet tussen 1798 en 1799
    Broer     Bernardus van Vliet 1801-03-11 1825-06-06
    Broer     Gerardus van Vliet 1803-11-06 1826-01-03
    Broer     Johannes van Vliet 1806 1862-07-24

Gezinnen

    Gezin van Arij van Vliet en Adriana van Paassen
Getrouwd Vrouw Adriana van Paassen ( * 1799-08-16 + 1871-07-17 )
   
Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Huwelijk 1820-11-03 Naaldwijk, Westland, Zuid-Holland, Nederland  
 
  Verhaal

Volgens Sabine was de trouwdatum 1820-11-13

  Kinderen
Naam Geboortedatum Sterfdatum
Adrianus van Vliet1822-01-271907-03-16
Johannes van Vliet1823-03-25
Hendrik van Vliet1824-11-04
Eliza van Vliet1826-01-151900-08-03
Antje van Vliet1828-04-061829-10-12
NN van Vliet1829-07-131829-07-13
Martinus van Vliet1831-02-211912-05-05
Johannes van Vliet1833-05-221911-09-07
Antje van Vliet1835-08-201896-03-08
Agatha van Vliet1838-04-161839-03-12
NN van Vliet1841-06-021841-06-02