Martinus van Vliet 1a 2a

Geboortenaam Martinus van Vliet
Geslacht mannelijk
Leeftijd bij overlijden 81 jaren, 2 maanden, 13 dagen

Gebeurtenissen

Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Geboorte 1831-02-21 Naaldwijk, Westland, Zuid-Holland, Nederland  
3a
Huwelijk 1899-01-14   Caatje van der Meer
4a 4b
Overlijden 1912-05-05 Monster, Westland, Zuid-Holland, Nederland  
 

Ouders

Verwantschap met de hoofdpersoon Naam Geboortedatum Sterfdatum Relatie in dit gezin (indien niet door geboorte)
Vader Arij van Vliet17921873-09-26
Moeder Adriana van Paassen1799-08-161871-07-17
    Broer     Adrianus van Vliet 1822-01-27 1907-03-16
    Broer     Johannes van Vliet 1823-03-25
    Broer     Hendrik van Vliet 1824-11-04
    Broer     Eliza van Vliet 1826-01-15 1900-08-03
    Zus     Antje van Vliet 1828-04-06 1829-10-12
    Broer of zus     NN van Vliet 1829-07-13 1829-07-13
         Martinus van Vliet 1831-02-21 1912-05-05
    Broer     Johannes van Vliet 1833-05-22 1911-09-07
    Zus     Antje van Vliet 1835-08-20 1896-03-08
    Zus     Agatha van Vliet 1838-04-16 1839-03-12
    Broer of zus     NN van Vliet 1841-06-02 1841-06-02

Gezinnen

    Gezin van Martinus van Vliet en Maria Kruik
Getrouwd Vrouw Maria Kruik ( * 1836-06-22 + 1898-01-23 )
   
Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Huwelijk 1860-05-19 Monster, Westland, Zuid-Holland, Nederland  
 
  Kinderen
Naam Geboortedatum Sterfdatum
Adrianus van Vliet1861-03-241861-08-29
Maria van Vliet1862-03-081865-03-22
Adriana Maria van Vliet1863-02-061864-05-08
Petronella van Vliet1864-04-091941-11-28
Elizabeth van Vliet1865-02-231866-07-07
Maria Cornelia van Vliet1866-02-211931-10-06
Cornelia Martine van Vliet1867-04-271867-08-16
Jacobus van Vliet1868-08-27
Adriana van Vliet1869-09-211871-05-27
Cornelia van Vliet1870-09-231950-08-11
Adrianus van Vliet1871-11-201871-12-31
Adrianus van Vliet1872-12-191873-06-10
Anna van Vliet1874-09-241943-02-28
Adrianus Gerardus van Vliet1875-12-031951-07-22
Johannes van Vliet1877-02-201877-05-12
Johanna van Vliet1878-07-231880-12-10

Bronverwijzing

  1. Paul van Rijn: Kwartierstaat van Rijn - Vos
      • Persoon: #10
  2. Sabine van Rijn: Kwartierstaat Koos van Rijn
      • Persoon: #10
  3. Naaldwijk | Geboorten 1826-1833
      • Datum: 1831-02-12
      • Pagina: Akte 21
  4. Monster | BS Huwelijk
      • Datum: 1899-01-14
      • Pagina: Akte 1