Jacoba van Rest 1a 2a

Geboortenaam Jacoba van Rest
Geslacht vrouwelijk
Leeftijd bij overlijden 81 jaren, 7 maanden, 20 dagen

Gebeurtenissen

Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Geboorte 1802-10-26 Schipluiden, Midden-Delfland, Zuid-Holland, Nederland  
 
Doopsel 1802-10-26 Schipluiden, Midden-Delfland, Zuid-Holland, Nederland  
 
Overlijden 1884-06-15 Naaldwijk, Westland, Zuid-Holland, Nederland  
 

Ouders

Verwantschap met de hoofdpersoon Naam Geboortedatum Sterfdatum Relatie in dit gezin (indien niet door geboorte)
Vader Franciscus van Restvoor 1769-03-061851-12-22
Moeder Maria Verhoevenvoor 1778-05-251857-05-05
         Jacoba van Rest 1802-10-26 1884-06-15
    Zus     Wilhelmina van Rest 1806
    Zus     Lena van Rest van 1815 tot 1816 1886-01-31

Gezinnen

    Gezin van Hubertus van Etten en Jacoba van Rest
Getrouwd Man Hubertus van Etten ( * 1801-04-01 + 1882-01-22 )
   
Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Huwelijk 1827-05-03 Schipluiden, Midden-Delfland, Zuid-Holland, Nederland  
 
  Kinderen
Naam Geboortedatum Sterfdatum
Adriana van Etten1828-03-091867-09-26
Franciscus van Etten1829-09-141853-12-09
Gerardus van Etten18321865-01-10
Maria van Etten1834-05-071899-01-19
Jacoba van Etten1840-02-081914-01-17
Adrianus van Etten1843-01-051892-11-25
Johannes van Etten1844-06-231845-03-14
Johannes van Etten1846-08-271846-12-15