Hubertus van Etten 1a 2a

Geboortenaam Hubertus van Etten
Geboortenaam Huijbrecht van Etten
Geboortenaam Huijbert van Etten
Geslacht mannelijk
Leeftijd bij overlijden 80 jaren, 9 maanden, 21 dagen

Gebeurtenissen

Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Geboorte 1801-04-01 Schipluiden, Midden-Delfland, Zuid-Holland, Nederland Volgens Sabine: in Sint Maartensregt
 
Doopsel 1801-04-01 Schipluiden, Midden-Delfland, Zuid-Holland, Nederland  
 
Overlijden 1882-01-22 Wateringen, Zuid-Holland, Nederland  
 

Ouders

Verwantschap met de hoofdpersoon Naam Geboortedatum Sterfdatum Relatie in dit gezin (indien niet door geboorte)
Vader Gerardus van Etten1760-09-201836-01-20
Moeder Adriana Bakker1762-01-011867-10-02
    Zus     Ariaantje van Etten tussen 1797 en 1798
    Broer     Gerrit van Etten 1798-11-16 1827-11-18
         Hubertus van Etten 1801-04-01 1882-01-22
    Broer     Servatius van Etten tussen 1803 en 1804
    Zus     Maria van Etten tussen 1804 en 1805 1860-05-11

Gezinnen

    Gezin van Hubertus van Etten en Jacoba van Rest
Getrouwd Vrouw Jacoba van Rest ( * 1802-10-26 + 1884-06-15 )
   
Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Huwelijk 1827-05-03 Schipluiden, Midden-Delfland, Zuid-Holland, Nederland  
 
  Kinderen
Naam Geboortedatum Sterfdatum
Adriana van Etten1828-03-091867-09-26
Franciscus van Etten1829-09-141853-12-09
Gerardus van Etten18321865-01-10
Maria van Etten1834-05-071899-01-19
Jacoba van Etten1840-02-081914-01-17
Adrianus van Etten1843-01-051892-11-25
Johannes van Etten1844-06-231845-03-14
Johannes van Etten1846-08-271846-12-15