Adriana van Etten 1a 2a

Geboortenaam Adriana van Etten
Geslacht vrouwelijk
Leeftijd bij overlijden 39 jaren, 6 maanden, 17 dagen

Gebeurtenissen

Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Geboorte 1828-03-09 Schipluiden, Midden-Delfland, Zuid-Holland, Nederland  
 
Overlijden 1867-09-26 Wateringen, Zuid-Holland, Nederland  
 

Ouders

Verwantschap met de hoofdpersoon Naam Geboortedatum Sterfdatum Relatie in dit gezin (indien niet door geboorte)
Vader Hubertus van Etten1801-04-011882-01-22
Moeder Jacoba van Rest1802-10-261884-06-15
         Adriana van Etten 1828-03-09 1867-09-26
    Broer     Franciscus van Etten 1829-09-14 1853-12-09
    Broer     Gerardus van Etten 1832 1865-01-10
    Zus     Maria van Etten 1834-05-07 1899-01-19
    Zus     Jacoba van Etten 1840-02-08 1914-01-17
    Broer     Adrianus van Etten 1843-01-05 1892-11-25
    Broer     Johannes van Etten 1844-06-23 1845-03-14
    Broer     Johannes van Etten 1846-08-27 1846-12-15

Gezinnen

    Gezin van Leonardus Schats en Adriana van Etten
Getrouwd Man Leonardus Schats ( * 1824-05-25 + 1886-03-23 )
   
Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Huwelijk 1851-07-30 Hof van Delft, Zuid-Holland, Nederland  
 
  Kinderen
Naam Geboortedatum Sterfdatum
Maria Schatz1852-06-041932-04-02
Jacoba Schatz1854-06-021901-07-20
Johanna Schats1856-01-07
Adrianus Schats1858-11-021859-03-09
Adriana Schats1861-04-221894-08-15
Adrianus Schats1863-02-021866-05-24
Francina Schats1864-08-121866-05-08
Francina Schats1866-06-051927-04-23