Leonardus Schats 1a 2a

Geboortenaam Leonardus Schats
Roepnaam Leendert
Geboortenaam Leonardus Schatz
Geboortenaam Leonardus Schute
Geboortenaam Leonardus Schas
Geslacht mannelijk
Leeftijd bij overlijden 61 jaren, 9 maanden, 29 dagen

Gebeurtenissen

Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Geboorte 1824-05-25 Veur, Zuid-Holland, Nederland  
 
Huwelijk 1883-11-07 Wateringen, Zuid-Holland, Nederland met Maria Bakker (geboren 1829)
 
Overlijden 1886-03-23 Naaldwijk, Westland, Zuid-Holland, Nederland  
 

Ouders

Verwantschap met de hoofdpersoon Naam Geboortedatum Sterfdatum Relatie in dit gezin (indien niet door geboorte)
Vader Adrianus Schats1787-03-181845-10-28
Moeder Maria Bleijsgeschat 1787-02-241870-02-13
         Leonardus Schats 1824-05-25 1886-03-23

Gezinnen

    Gezin van Leonardus Schats en Adriana van Etten
Getrouwd Vrouw Adriana van Etten ( * 1828-03-09 + 1867-09-26 )
   
Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Huwelijk 1851-07-30 Hof van Delft, Zuid-Holland, Nederland  
 
  Kinderen
Naam Geboortedatum Sterfdatum
Maria Schatz1852-06-041932-04-02
Jacoba Schatz1854-06-021901-07-20
Johanna Schats1856-01-07
Adrianus Schats1858-11-021859-03-09
Adriana Schats1861-04-221894-08-15
Adrianus Schats1863-02-021866-05-24
Francina Schats1864-08-121866-05-08
Francina Schats1866-06-051927-04-23