Veronica de Haan 1a 2a

Geboortenaam Veronica de Haan
Alias Vrouwtje
Geslacht vrouwelijk
Leeftijd bij overlijden 70 jaren, 3 maanden, 2 dagen

Verhaal

27.07.1904 Samen met dochter Catharina van Enkhuizen naar Beemster
29.07.1908 Verzoek om stenen pijp te maken over Volgerweg-sloot
23.04.1917 Van Beemster naar Nibbixwoud (huwelijk dochter)
04.02.1926 Met zoon (!) Johannes Petrus Beers naar Den Bosch
19.05.1927 Begraven graf 24-1 (1e klasse)

Gebeurtenissen

Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Geboorte 1857-02-13 Hoogkarspel, Stede Broec, Noord-Holland, Nederland  
 
Overlijden 1927-05-15 Beemster, Noord-Holland, Nederland  
 

Ouders

Verwantschap met de hoofdpersoon Naam Geboortedatum Sterfdatum Relatie in dit gezin (indien niet door geboorte)
Vader Klaas de Haan1823-02-091902-10-21
Moeder Jannetje Karsten1826-07-101863-03-20
    Broer     Cornelis de Haan 1848-12-01 1859-09-20
    Zus     Maartje de Haan 1851-11-12 1851-12-03
    Zus     Maartje de Haan 1854-04-23
         Veronica de Haan 1857-02-13 1927-05-15
    Broer     Cornelis de Haan 1863-02-26 1863-05-18

Gezinnen

    Gezin van Johannes Beers en Veronica de Haan
Getrouwd Man Johannes Beers ( * 1852-10-24 + 1930-11-12 )
   
Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Huwelijk 1879-05-01 Beemster, Noord-Holland, Nederland  
 
Algemeen

RFN 66

Algemeen

RFN 66

  Kinderen
Naam Geboortedatum Sterfdatum
Cornelis Beers1880-04-201880-08-00
Nicolaas Beers1881-09-081956-05-12
Catharina Johanna Beers1890-06-261974-01-16
Cornelis Johannes Beers1893-09-251983-02-04
Petrus Johannes Beers1897-07-231977-06-06
Johannes Petrus Beers1904-01-171938-03-06