Cornelia Korenblom 1a 2a

Geboortenaam Cornelia Korenblom
Geslacht vrouwelijk
Leeftijd bij overlijden 48 jaren, 2 maanden, 21 dagen

Gebeurtenissen

Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Geboorte 1827-05-18 Naaldwijk, Westland, Zuid-Holland, Nederland  
3a
Overlijden 1875-08-08 Naaldwijk, Westland, Zuid-Holland, Nederland  
3b

Ouders

Verwantschap met de hoofdpersoon Naam Geboortedatum Sterfdatum Relatie in dit gezin (indien niet door geboorte)
Vader Reinier Korenblom1793-03-151871-12-21
Moeder Trijntje van der Bos1803-04-201836-05-04
    Zus     Maartje Korenbloem 1825-03-31 1888-12-07
         Cornelia Korenblom 1827-05-18 1875-08-08
    Broer     Cornelis Korenblom 1829-06-28 1896-11-30
    Zus     Wilhelmina Korenbloem 1831-09-02 1897-01-02
    Broer     Jacobus Korenbloem 1834-05-11 1914-12-20

Gezinnen

    Gezin van Anthonius Vos en Cornelia Korenblom
Getrouwd Man Anthonius Vos ( * 1821-07-16 + 1885-07-28 )
   
Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Huwelijk 1850-07-20 Naaldwijk, Westland, Zuid-Holland, Nederland  
 
  Kinderen
Naam Geboortedatum Sterfdatum
NN Vos1851-04-031851-04-03
Catharina Vos1852-10-231939-03-08
Geertruida Vos1855-03-091934-12-05
Marina Vos1857-04-28
Maria Vos1859-11-101933-05-02
Jacobus Vos1862-04-071930-05-24
Catharina Vos1863
Anthonius Vos1866-06-071890-05-02
Cornelia Maartje Vos1869-03-02

Voorouders