Cornelia Stuijt 1a

Geboortenaam Cornelia Stuijt
Roepnaam Neeltje
Geboortenaam Cornelia Stuyt
Geslacht vrouwelijk
Leeftijd bij overlijden 59 jaren, 3 maanden, 22 dagen

Gebeurtenissen

Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Geboorte 1882-12-14 Uitgeest, Noord-Holland, Nederland  
 
Doop 1882-12-14 Krommenie, Zaanstad, Noord-Holland, Nederland Sint Petrus Kerk
 
Gebeurtenisopmerking

uit kerkboek oma Beers in bezit Marian van oom Jan

Eerste communie 1893-04-29 Krommenie, Zaanstad, Noord-Holland, Nederland Sint Petrus Kerk
 
Vorming 1897-06-29 Krommenie, Zaanstad, Noord-Holland, Nederland Sint Petrus Kerk
 
Overlijden 1942-04-05 De Rijp, Graft-de Rijp, Noord-Holland, Nederland  
 
Begrafenis   Beemster, Noord-Holland, Nederland St. Janskerkhof te Beemster achter de Katholieke kerk aan de Jisperweg
 

Ouders

Verwantschap met de hoofdpersoon Naam Geboortedatum Sterfdatum Relatie in dit gezin (indien niet door geboorte)
Vader Nicolaas Stuijt1856-02-211938-11-28
Moeder Joanna Noom1858-02-011926-09-26
    Zus     Anna Maria Stuijt 1881-08-31 1905-11-28
         Cornelia Stuijt 1882-12-14 1942-04-05
    Broer     Adrianus Johannes Stuijt 1884-05-25 1953-05-17
    Broer     NN Stuijt 1885-11-19 1885-11-19
    Zus     Wilhelmina Geertruida Stuijt 1886-10-13 1959-03-27
    Zus     Wilhelmina Margaretha Maria Stuijt 1888-05-23 1954-06-20
    Broer     Johannes Stuijt 1890-01-11
    Broer     Nicolaas Gerardus Stuijt 1891-04-08
    Zus     Johanna Stuijt 1893-01-23 voor 1894-07-14
    Zus     Johanna Stuijt 1894-07-14
    Broer     Hendrik Stuijt 1897-10-19

Gezinnen

    Gezin van Nicolaas Beers en Cornelia Stuijt
Getrouwd Man Nicolaas Beers ( * 1881-09-08 + 1956-05-12 )
   
Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving
Bronnen Opmerkingen
Huwelijk 1906-04-25 Krommenie, Zaanstad, Noord-Holland, Nederland Sint Petrus Kerk
 
Algemeen

RFN 88

  Kinderen
Naam Geboortedatum Sterfdatum
Veronika Johanna Beers1907-03-021998-08-12
Johanna Cornelia Beers1908-02-041990-08-13
Johannes Nicolaas Beers1909-02-281909-06-29
Johannes Nicolaas Beers1910-05-081979-12-15
Nicolaas Petrus Johannes Beers1912-03-161967-11-02
Petrus Cornelis Beers1913-11-041973-10-30
Adrianus Hendricus Beers1915-11-021974-05-03
N.N. Beers1917-01-201917-02-20
Cornelis Petrus Beers1918-07-011999-09-14
Hendrikus Jozef Beers1922-03-301945-02-06